Precyzja wykonania

Nasza firma stawia na wysoką jakość przeprowadzanych usług a jednocześnie na 100% satysfakcję klienta. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, między innymi folie takich firm jak: Global, Armorlite, Sunguard jeśli chodzi o przyciemnianie szyb oraz folie do lakieru firmy Oracal.

Obecnie nasza firma oferuję takie usługi jak:

  • Przyciemnianie szyb,
  • Oklejanie samochodów,
  • Oklejanie budynków, mieszkań, domów, biur czy też instytucji w celach reklamowych,
  • Montaż folii antywłamaniowych oraz dekoracyjnych.
  • Dokładny opis naszej oferty znajduje się w zakładce OFERTA do zapoznania której gorąco zachęcamy. Można w niej znaleźć wiele ciekawych informacji na temat przyciemniania szyb oraz oklejania samochodów.

Kim jesteśmy?

Fashioncar

Na dzień dzisiejszy jesteśmy młodym, doświadczonym zespołem, który ciągle rozwija swoje umiejętności pożądając za najnowszymi trendami w branży. Swoją pracę traktujemy jako pasję, co powoduje, iż nasze projekty zwykle kończą się 100% satysfakcją klienta a jednocześnie doskonałym efektem końcowym . Zrealizowane przez nas zamówienia są dokładniej ukazane w galerii.

Nasz Zespół

Firma FashionCar posiada wykfalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem przy przyciemnianiu szyb, oklejaniu samochodów, tworzeniu reklamy samochodowej. Przy wszystkich czynnościach pierw musimy dokładnie wyczyścić, odtłuścić samochód oraz zdemontować niektóre części. Każdy samochód jest inny, dlatego trzeba zwrócić uwage, że każdy projekt musi być indywidualny. Dysponujemy pomieszczeniem oraz sprzętem przystosowanym do specjalistycznych zabiegów. Cały czas się szkolimy się i poszerzamy swe horyzonty współpracując z grafikami, drukarniami, dystrybutorami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy :)

stat4u